Neviđena tragedija potresla Srbiju

Snimala video, hodala unazad i pala sa krova zgrade: Iva (19) iz Niša poginula pred očima dvojice drugova

Hronika07.04.19, 15:26h

Snimala video, hodala unazad i pala sa krova zgrade: Iva (19) iz Niša poginula pred očima dvojice drugova
Na mjestu tragedije i jutros su vidljive jezive scene sinoćne nesreće

 

Iva M. (19) koja je nastradala sinoć nakon pada sa zgrade u Čarnojevićevoj ulici u Nišu, neposredno prije tragedije snimala je video-klip na krovu zgrade sa dvojicom drugova.

 

– Djevojka i dvojica njenih drugova su se nalazili na krovu. Ona je krenula da snima video-klip i kretala se unazad kada je u jednom trenutku došla do ivice krova i pala na beton ispred zgrade – kaže izvor “Blica”.

 

Na mjestu tragedije i jutros su vidljive jezive scene sinoćne nesreće.

 

Ispred zgrade na mjestu gdje je djevojka pala još uvijek stoji velika krvava mrlja, a stanari ne mogu da dođu sebi od šoka.

 

– Čuli smo samo dozivanje “upomoć, upomoć” i kada smo izašli vidjeli smo tijelo na betonu. Bilo je strašno. Još uvijek ne možemo da dođemo sebi od šoka – kaže jedna od žena koja živi u toj zgradi.

 

Prema nezvaničnim informacijama, u zgradi u kojoj se desila ta nesreća, na posljednjem spratu, živi jedan od dvojice mladića.

 

Nesretna djevojka je od zadobijenih povreda nastradala na licu mjesta tako da ljekari Hitne pomoći koji su izašli po pozivu, mogli su da konstatuju samo smrt. Obavještena je policija i nadležno tužilaštvo.

 

(Blic.rs, DEPO PORTAL, BLIN MAGAZIN/md)

 


Depo.ba pratite putem društvenih mreža Twitter i Facebook



Komentari - Ukupno 6

NAPOMENA - Portal Depo.ba zadržava pravo da obriše neprimjereni dio ili cijeli komentar bez najave i objašnjenja. Mišljenja iznešena u komentarima nisu stavovi redakcije web portala Depo.ba!
Prikaži još