Stade de France bit će sljedeće srijede domaćin prijateljske utakmice između "tricolora" i Brazila, a šest dana prije toga je postalo jasno da izbornik Francuske Laurent Blanc nema visoko mišljenje o 29-godišnjem momku koji je sudjelovao u štrajku igrača tijekom Svjetskog nogometnog prvenstva, zbog čega je i kažnjen suspenzijom.
Premda je Blanc sve upakirao u "isključivo sportske razloge" ostaje dvojbeno, pitaju se svjetski mediji, zbog čega je onda poziv zaprimio Yoann Gourcuff koji ne blista u dresu Lyona, u koji je došao iz Bordeauxa.
Francuski ministar sporta Chantal Jouanno nedavno je izjavio da Evra, zbog svojega ponašanja u Južnoafričkoj Republici, više nikada ne bi trebao biti pozvan u reprezentaciju. Blanc se, barem za sada, tom mišljenju priklanja.
Premijerni poziv u dres izabrane vrste dobio je Arsenalov Laurent Koscielny.
(Index.hr, DEPO PORTAL/eb)
PODIJELI NA
Depo.ba pratite putem društvenih mreža Twitter i Facebook