Pogodilo je

Gorica Dodik burno reagovala na informacije da njen otac nije Srbin: 'Laži, iz iste kuhinje'

Front30.04.25, 19:06h

Gorica Dodik burno reagovala na informacije da njen otac nije Srbin: 'Laži, iz iste kuhinje'
Ovakva Konakovićeva objava nije sjela Dodikovoj kćerki koja je ekspresno napisala da su pitanju lažne tvrdnje

 

 

Gorica Dodik, kćerka predsjednika RS-a i bjegunca od bh. pravosuđa Milorada Dodika, oštro je reagovala na sinoćnje prozivke koje je porodici Dodik uputio šef bh. diplomatije Elmedin Konaković.

 

Konaković je, tačnije, reagovao na skandalozne poruke koje jučer uputio Dodik i to na način da je pozvao Bošnjake da se "vrate pravoslavnoj vjeri".


On je na svom X nalogu podijelio tekst o navodnom porijeklu Dodika gdje je navedeno kako su preci predsjednika RS-a zapravo iz Tomislavgrada i da su se prezivali Dodig odnosno da su bili Hrvati.


Ovakva Konakovićeva objava nije sjela Dodikovoj kćerki koja je ekspresno napisala da su pitanju lažne tvrdnje.

 

- Kao što rekoh BN TV i pripadnik narko kartela sa družinom plasiraju iste laži, sve iz iste kuhinje, napisala je Dodik.

 

 

 

(DEPO PORTAL/dg)


Depo.ba pratite putem društvenih mreža Twitter i Facebook