U utorak poslije podne, u 15.04 sati, na jednoj raskrsnici u austrijskom Innsbrucku došlo je do teške saobraćajne nesreće u kojoj je povrijeđeno više osoba.
Autobus gradskog saobraćajnog preduzeća, kojim je upravljao 27-godišnji državljanin BiH, krenuo je u području ulice Eger-Linz prema centru grada kada mu se upalilo zeleno svjetlo na semaforu.
No, iz ulice s desne strane kroz crveno svjetlo na semaforu prošao je 50-godišnji Austrijanac iz Koruške za volanom lakog dostavnog vozila, saopćila je policija Tirola.
Došlo je do strahovitog sudara u kojem su povrijeđeni oba vozača te tri putnika iz autobusa, dok je na vozilima pričinjena velika materijalna šteta.
(Hayat/DEPO PORTAL/BLIN MAGAZIN/ad)
PODIJELI NA
Depo.ba pratite putem društvenih mreža Twitter i Facebook
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA - Portal Depo.ba zadržava pravo da obriše neprimjereni dio ili cijeli komentar bez najave i objašnjenja. Mišljenja iznešena u komentarima nisu stavovi redakcije web portala Depo.ba!