Brzom i efikasnom akcijom policijskih službenika Policijske uprave Mrkonjić-Grad, danas oko 14 časova, uhapšen je Rade Popadić (1959) iz Šipova, koji se udaljio sa lica mjesta izvršenja krivičnog djela i koji se pokušao sakriti od policijskih službenika.
Popadić se sumnjiči da je na teritoriji opštine Šipovo jučer oko 18.30 časova hicem iz pištolja u plećku pogodio tridesetjednogodišnju snahu Draganu koja je operisana u UKC RS i njeno zdravstveno stanje je trenutno stabilno.
Rade Popadić se sumnjiči da je u njihovoj porodičnoj kući u selu Strojice, kod Šipova izvršilo krivično djelo ubistvo u pokušaju.
"O svim preduzetim mjerama i radnjama policija je obavijestila dežurnog javnog tužioca Okružnog javnog tužilaštva Banja Luka. U toku je kriminalistička obrada nad navedenim licem", saopšteno je iz PU Mrkonjić-Grad.
(Oslobodjenje, DEPO PORTAL, BLIN MAGAZIN/mr)
PODIJELI NA
Depo.ba pratite putem društvenih mreža Twitter i Facebook