Novi detalji brutalnog zločina u Bihaću

Manijak je vlastitu kćerku seksualno zlostavljao od njene šeste godine i snimao to sve dok nakon 16 godina...

Hronika20.05.15, 09:27h

Manijak je vlastitu kćerku seksualno zlostavljao od njene šeste godine i snimao to sve dok nakon 16 godina...
S. K. iz Bihaća, koji je prije nekoliko dana uhapšen zbog višegodišnjeg seksualnog zlostavljanja kćerke, smješten je istražnu jedinicu KPZ-a Luke - Bihać, a nakon što mu je Kantonalni sud u Bihaću, na zahtjev Tužilaštva USK-a, odredio jednomjesečni pritvor

 

Portparol Tužilaštva USK-a Adnan Tulić potvrdio nam je da je osumnjičenom određen pritvor, te istakao da je po pitanju svih drugih informacija Tužilaštvo zauzelo stav da ih neće davati zbog dobrobiti i zaštite žrtve.

 

S. K, inače medicinski laborant, podsjećamo, priveden je u zgradi Poliklinike Doma zdravlja u Bihaću, gdje je radio, nakon što su istražitelji prikupili nepobitne dokaze protiv njega.

 

Nezvanično se moglo čuti da je on kćerku zlostavljao od njene 6. godine, konstantno, više od 16 godina, te da je to snimao i čuvao te materijale.

 

Žrtva se, navodno, nedavno povjerila prijateljici, koja je potom razgovarala sa njenim bratom, a koji je kasnije pronašao dokaze i prijavio oca ga policiji.

 

U Bihaću građani su zgroženi ovim što se desilo, djevojka i njena majka su trenutno smještene u sigurnu kuću, a Tužilaštvo sprovodi istragu i priprema predmet protiv S. K.

 

(oslobodjenje.ba, DEPO PORTAL, BLIN MAGAZIN/mr)


Depo.ba pratite putem društvenih mreža Twitter i Facebook